Loading…

Brenda festë ‘babyshower’ të Genta Ismajlit

  • 13/10/2021 | 16:27

Brenda festë ‘babyshower’ të Genta Ismajlit

Ka tashmë disa muaj që aludohet për një shtatzëni të mundshme.


Por vetëm tani, këngëtarja e njohur ka pranuar se është shtatzënë. Siç raportohet, Genta Ismajli është në pritje të dy binjakëve.

Ndërkaq, ajo ka organizuar një “babyshower”, ku ka mbledhur familjarët dhe miqtë e saj.

Ndryshe, këngëtarja shqiptare ka disa vite që është e lidhur me biznesmenin nga Turqia, Huseyin Usta.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë