Loading…

Brigjet e Vlorës goditen nga Tërmeti

  • 04/12/2016 | 12:53

Brigjet e Vlorës goditen nga Tërmeti

Mediet italiane kanë bërë të ditur ditën e sotme se një tërmet ka rënë në orët e paradites në detin Adriatik jo shumë larg Vlorës.

Siç bëhet e ditur lëkundja ka qenë rreth 2.8 gradë e shkallës Richter në detin Adriatik pak kilometra larg bregdetarit shqiptar, siç edhe mund ta shikoni në foton më poshtë.

Ndërkaq, gjatë 24 orëve të fundit ka pasur disa lëkundje të fuqishme sidomos në brigjet greke./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë