Loading…

‘Brinat mangu’: Arrestohet TikTokeri që hynte në shtëpi njerëzve e shtirej se do i vriste për klikime

  • 24/05/2023 | 15:06

‘Brinat mangu’: Arrestohet TikTokeri që hynte në shtëpi njerëzve e shtirej se do i vriste për klikime

Një tinejxher do të paraqitet në gjykatë pasi bënte video në Tik Tok ku hynte në shtëpitë e njerëzve i paftuar, transmeton Gazeta Metro.


Bacari-Bronze O’Garro 18 vjeqar, do të paraqitet në gjykatën e Thames Magistrates të mërkuren pasi që akuzohen me prishje të qetësisë së komunitetit.

O’Garro nga Hackney e Londrës lindore u arrestua pasi policia ka hetuar pamjet e shpërndara në rrjetet sociale, raporton Daily Mail.

Zyrtari nga Policia Metropolitane James Conway tha se ky rast ka pas vëmendje të madhe të publikut shkaku i rrjeteve sociale.

Ai shtoi se tani që personi është në aktakuzë ka kërkuar që gjykata të lejohet ta bëjnë punën e tyre./gazetametro.net

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë