Loading…

Britanikja 46 vjeç vdes pas operacionit të rritjes të të pasmeve në klinikë ilegale braziliane

  • 03/05/2021 | 21:52

Britanikja 46 vjeç vdes pas operacionit të rritjes të të pasmeve në klinikë ilegale braziliane

Një grua britanike ka vdekur pasi ishte kryer ndërhyrje kirurgjike për të rritur të pasmet e saj në Brazil. Ajo ishte shtrirë në spital pas komplikimeve ku kishte vdekur më parë, transmeton Gazeta Metro.


Ronilza Johnson vdiq pasi u shtri në spital më 31 mars në Anapolis në Brazil ka vdekur me 1 maj.

Ajo i ishte nënshtruar një ndërhyrje kirurgjike në Anapolis në një klinikë klandestine. Policia braziliane besojnë se ajo kishte rënë viktimë e mashtrimit të një kirurgu të paautorizuar për veprimtari të mjekësisë.

Johnson i ka paguar 1200 funte për augmentim të të pasmeeve dhe ndërhyrje në hundë, që sipas policisë braziliane janë kryer ilegalisht./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë