Loading…

Britney Spears nuk ndalet, vazhdon të pozojë topless në rrjete sociale

  • 31/07/2021 | 08:10

Britney Spears nuk ndalet, vazhdon të pozojë topless në rrjete sociale

Ajo po vazhdon të pohojë të drejtën e saj për të dalë topless në mediat sociale pas një sërë postimesh raciste vetëm javën e kaluar.


Të enjten ylli i muzikës pop 39-vjeçare shpërndau një video këtë herë duke shtrënguar gjoksin e saj të veshur me pantallona të shkurtra të vogla, transmeton lajmi.net.

Duke e mbyllur postimin me ‘tre puthje’ ajo e ktheu kokën mbrapa ndërsa i binte gjoksit mes luftës së vazhdueshme të kujdestarisë kundër babait Jamie Spears.

Postimi i saj vjen vetëm një ditë pasi dokumentet e paraqitura në një Gjykatë Superiore në Los Angeles më 28 korrik treguan se ekipi i saj mjekësor mbështeti përpjekjet për të hequr Jamie si kujdestare të pasurisë së saj.

Dokumentet e marra nga USA Today, pohojnë se konservatorja e saj e përkohshme Jodi Montgomery pohoi se “ekipi i saj mjekësor pajtohet se nuk është në interesin më të mirë të kujdestarit që zoti Spears të jetë dhe të mbetet ruajtës i pasurisë.”

View this post on Instagram

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)

Të hënën, avokati i saj i ri Mathew Rosengart bëri kërkesë për të zëvendësuar babanë e saj me Jason Rubin, një llogaritar i autorizuar publik.

Në peticion thuhej se duke qenë se Spears ‘ka kapacitet të mjaftueshëm për të zgjedhur këshilltarin e saj ligjor, ajo gjithashtu ka kapacitet të mjaftueshëm për të bërë këtë nominim’.

Dhe në dosje, nëna e saj Lynne Spears foli për herë të parë pasi postoi kohët e fundit një varg të fshehtë biblik në mediat sociale që lexonte: ‘Drita shkëlqen në errësirë dhe errësira nuk e ka kapërcyer atë. ‘

Lynne foli për Jamie që kishte ‘kontroll mikroskopik’ i cili ishte veçanërisht i dëmshëm dhe pohoi se për shkak të kthetrave mbizotëruese Britney ka qenë ‘duke jetuar në paraburgim’.

Ajo tha se do të ishte e gatshme të dëshmonte nëse ishte e nevojshme dhe në dokumentet e marra nga Fox News ajo foli për një “kohë krize” të veçantë në 2018 dhe 2019.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë