Loading…

Broja nuk po luan as te Fulhami, reagon trajneri

  • 12/02/2024 | 16:52

Broja nuk po luan as te Fulhami, reagon trajneri

Trajneri i Fulhamit, Marco Silva, ka folur për situatën e Armando Brojës te ky klub.


Futbollisti shqiptar u huazua në fund të muajit janar nga Chelsea, mirëpo as te Fulhami nuk po gjen minutazh.

“Kam biseduar me Armandon. Ne besojmë në të. Ai e di që kur je në Premier Ligë, ka konkurrencë”, ka thënë Marco Silva, sipas Fabrizio Romanos.

“Ai arriti një ditë para ndeshjes me Burnleyn dhe Munizi realizoi një gol të rëndësishëm”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë