Loading…

Buci eskalon ndaj Shqipes pas debatit: Kjo leh si ai qeni i Morena Tarakut

  • 20/11/2023 | 09:42

Buci eskalon ndaj Shqipes pas debatit: Kjo leh si ai qeni i Morena Tarakut

Shqipja është ndër banoret më të zhurmshme në shtëpinë e “Big Brother VIP Kosova”.


Debat të ashpër ajo ka pasur me Bucit.

Përplasja mes Shqipes dhe Bucit ka vazhduar goxha gjatë.

Ai në një moment i tha Shqipes se flet shumë dhe i bëri një krahasim të quditshëm.

“Kjo leh si ai qeni i Morena Tarakut”, ka thënë Buci.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë