Loading…

Bukuria e gruas nëpër botë (Foto)

  • 20/12/2016 | 15:15

Bukuria e gruas nëpër botë (Foto)

Artistja nga Rumania, Mihaela Noroc e braktisi punën e saj para dy vitesh për të filluar një udhëtim në të gjithë botën.

Ajo tani fotografon jetën e grave nëpër botë. Ky projekt deri më tani ka kaluar në 37 vende, shkruan gazetametro.net

Mihaela tani shprehet e bindur se bukuria gjendet çdo kund, dhe se nuk ka të bëjë asgjë me grimin apo rrobat e duhura. Sipas saj, bukuria qënron në aftësinë për të qenë vetëvetja.

Më poshtë mund ti gjeni fotografitë që sjellin bukurinë e grave dhe vajzave nga 37 vende të botës./gazetametro.net


        Shiraz, Iran

iran                                                                     

Maramureș, Romania

rumania

               Xhakarta, Indonesia

indonesia

Moskë, Rusi

rusia

Rio de Zhaneiro, Brazil

brazili

Deti Baltik, Finlandë 

finlanda

Xhungla Amazona   

amazone   

Xhamia Nasir, Iran

iran-xhamia   

Beijing, Kina

  kina-bejingg

Meksiko, Meksiko

meksiko-city

San Francisko, Amerikë

amerike

Havana, Kuba

kuba

Sidni, Australi

 australia

Tbilisi, Gjeorgia

gjeorgjia

Otavalo, Ekuator

ekuadori

San Pedro de Atacama, Kili

kili-i-dyte

Moldova

   moldova

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë