Loading…

Bunjaku: Kastrati një armë me vlera për Kosovën, ka shpejtësinë dhe depërtimet

  • 20/11/2020 | 17:33

Bunjaku: Kastrati një armë me vlera për Kosovën, ka shpejtësinë dhe depërtimet

Albert Bunjaku e ka komentuar paraqitjen e Kosovës në ndeshjen kundër Moldavisë, derisa ka dhënë lëvdata për Lirim Kastratin.


Kosova e mposhti Moldavinë me rezultat 1-0 në kuadër të Ligës së Kombeve.

Goli i vetëm u realizua nga Lirim Kastrati.

Sipas Bunjaku, ylli i Dinamo Zagrebit është një armë shtesë për sistemin që luan Kosova.

“Lirim Kastrati është e ardhme e mirë për Kosovën, një armë në veti për sistemin e Kosovës’.

“Ka shpejtësinë, ka depërtimet, është në klub të mirë dhe e rrit konkurrencën edhe më shumë në atë pozicion”, ka thënë Bunjaku për KTV.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë