Loading…

‘Burgu i akullt’ lojë në Rusi: Hyn, po nuk del (VIDEO)

  • 12/04/2019 | 15:19

‘Burgu i akullt’ lojë në Rusi: Hyn, po nuk del (VIDEO)

A do të guxonit të hyni në këtë lojë në parkun e akullt rus? Në shikim të parë është vetëm një gropë në akull, por në të vërtetë është një kurth nga i cili për të dalë duhet të kërkoni ndihmën e mikut.

/gazetametro.net

Më të fundit
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë