Loading…

Burri bëhet viral në internet me letrën që i la fqinjit që po e tradhtonte me bashkëshorten e tij

  • 12/11/2021 | 08:21

Burri bëhet viral në internet me letrën që i la fqinjit që po e tradhtonte me bashkëshorten e tij

Një burrë anonim nga Britania e Madhe ndau një foto të një mesazhi të shkruar me dorë për të dashurin e gruas së tij.


Mesazhi gazmor i këtij burri për një fqinj që dyshohet se fle me gruan e tij bëhet viral pasi ai bën shaka se është ende i mirëpritur të ” për një pije” nëse ndonjëherë mbetet “i vetmuar”, shkruan dailymail.

Nëse presioni është 140/90 – enët e gjakut duhet të pastrohen
“U ktheva në shtëpi dhe e kapa partneren time në shtrat me dikë tjetër!?”

“Hej, thjesht doja të të njoftoja se po fle me dikë që është i martuar dhe se ne nuk jemi në një marrëdhënie të hapur, kështu që nuk duhet t’i bësh gjëra të këqija asaj”.

“Unë e di se si jeta mund të bëhet e vetmuar, kështu që nuk më shqetëson nëse ndaloni për një pije ndonjëherë kur jam larg, por a mund të më njoftoni në të ardhmen që unë mund ta lëviz veturën për ju, ju lutem”, transmeton telegrafi

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë