Loading…

Burri e sulmon kërcimtaren: ‘Nuk u lejohet femrave të kërcejnë ashtu’

  • 29/06/2020 | 18:47

Burri e sulmon kërcimtaren: ‘Nuk u lejohet femrave të kërcejnë ashtu’

Një kërcimtare në Pakistan është dhunuar nga një burrë, teksa ishte duke vallëzuar në një dasmë.


Raportohet se burrit nuk i kishte pëlqyer mënyra se si vajza po vallëzonte dhe për këtë arsye e ka goditur fuqishëm me shqelm, në pjesën e gjoksit.

Pas reagimit të dasmorëve, burri thuhet se është justifikuar me faktin se, “nuk i lejohet femrave të kërcejnë në atë mënyrë të turpshme, në një ambient që ka shumë meshkuj”.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë