Loading…

Burri i Afërdita Dreshajt nuk i ndal dhuratat për gruan e tij pas përvjetorit të martesës

  • 30/06/2020 | 14:16

Burri i Afërdita Dreshajt nuk i ndal dhuratat për gruan e tij pas përvjetorit të martesës

Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl për përvjetorin e martesës udhëtuan sërish në Miami.


Dyshja po i shijojnë në maksimum këto pushime, ndërsa nuk kanë munguar befasitë e dhuratat për njëri-tjetrin. Afërditën e befasoi bashkëshorti, i cili ia kishte blerë një buqetë lule dhe ia kishte vendosur në dhomën e hotelit.

Ndërsa, pranë saj ia kishte lënë letrën me mbishkrimin “Gëzuar përvjetorin, të dua”.

Pranë fotos së luleve që e ndau me ndjekësit, Afërdita ka shkruar “Erdha në dhomë dhe pashë këtë mesazh”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë