Loading…

Burri i Almeda Abazit çmend fansat: Trupi i tij paralajmëron një projekt të ri

  • 13/08/2019 | 09:50

Burri i Almeda Abazit çmend fansat: Trupi i tij paralajmëron një projekt të ri

Tolgahan Sayismanin shumë shpejtë do të vjen me një serial të ri nga muaji shtator, transmeton Gazeta Metro.


Për publikun shqiptari ai u bë i njohur nëpërmjet serialeve turket, por më së shumti u njoh nga martesa e tij me moderatoren dhe modelen Almeda Abazi .

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tolgahan Sayışman (@tsayisman) on

Ai ka bërë të ditur që nga muaji shtatorë do të jetë pjesë e televizioneve përsëri me një serial të ri, në të cilin do të ketë rolin e një boksieri.

 

View this post on Instagram

 

“ Sampiyon “ yeni tanitim … Eylul ayinda @trt1 ‘de gorusmek uzere 🥊…

A post shared by Tolgahan Sayışman (@tsayisman) on

Fotografia dhe video që ka ndarë me fansat ka bërë shumë njerëz të komentojnë më një pozitivitet e sidomos gjinia femërore./gazetametro.net

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë