Loading…
Burri i Kim Kardashian mbeti pafjalë kur e pyetën për Trump |VIDEO
  • 10/08/2018 | 16:12

Burri i Kim Kardashian mbeti pafjalë kur e pyetën për Trump |VIDEO

Kanye West ka pasur të vështirë t’i përgjigjet komedianit Jimmy Kimmel, në kuizin me pyetjet në lidhje me presidentin Donald Trump.


Artisti duket se mbeti pa fjalë kur Kimmel e pyeti pse mendon që Trump brengoset për afro-amerikanët apo për njerëzit në përgjithësi.

Heshtja e tij bëri që Kimmel të shkojë me një pauzë për reklama gjatë show-it.

West, gjithashtu ka folur edhe për dizajnimin e rrobave, familjes si dhe problemet mendore, në paraqitjen e parë tek Kimmel që nga 2013-ta.

 

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë