Loading…

Burri nga Fushë Kosova e bën për spital të fejuarën e tij

  • 17/11/2021 | 09:34

Burri nga Fushë Kosova e bën për spital të fejuarën e tij

Burri nga Fushë Kosova ka sulmuar ka ushtruar dhunë fizike ndaj të fejuarës së tij,përcjellë Gazeta Metro.


Burri nga Fushë Kosova e ka bërë për spital të fejuarën e tij nga dhuna e ushtrua ndaj saj.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor, me urdher të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Fushë Kosovë, 16.11.2021-08:56 Është arrestuar një i dyshuar mashkull kosovar  pasi i njëjti ka ushtruar dhunë fizike ndaj të fejuarës së tij femër kosovare. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftimin e policisë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë