Loading…

Burri nga Skënderaj që u godit nga rrufeja vdes në QKUK

  • 14/08/2022 | 14:00

Burri nga Skënderaj që u godit nga rrufeja vdes në QKUK

Ka vdekur mëngjesin e sotëm në QKUK burri që u godit dje nga rrufeja në Llaushë të Skënderajt.


Rastin për Gazetën Express e ka konfirmuar Shaqir Uka, shef në repartin e Intensivës Qendrore.

Doktor Uka tha se përkundër përpjekjeve maksimale, pacienti ka vdekur sot në mëngjes.

“Përkundër tretmanit intensiv dhe përpjekeve maksimale me mbajt në jetë nuk ka mundur t’i përballojë plagët dhe ka vdekë në orët e hershme të mëngjesit”, tha doktor Uka.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë