Loading…

Burri plagos gruan në Vushtrri, policia jep detaje

  • 27/06/2021 | 08:36

Burri plagos gruan në Vushtrri, policia jep detaje

Një ngjarje e rëndë ka goditur mbrëmë qytetin e Vushtrrisë, shkruan Gazeta Metro.


Sipas raportit 24 orësh të policisë së Kosovës një viktimë femër kosovare ka kërkuar ndihmë mjekësore pasi ishte plagosur me armë zjarri nga burri i saj mashkull.

Policia gjithashtu ka shkruar se dorasi ka probleme psikike.

Viktima është dërguar për tretman mjekësor, ndërsa në vendin e ngjarjes policia ka konfiskuar dy gëzhoja.

I dyshuari është në arrati.

“Vushtrri 26.06.2021 – 20:45. Viktima femër kosovare ka kërkuar ndihmë mjekësore, pasi që ishte plagosur me armë zjarri nga burri i saj i dyshuari mashkull  kosovar  (me probleme psikike). Viktima është dërguar në QKUK për tretman mjekësor. Në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe konfiskuar dy gëzhoja. I dyshuari gjendet në arrati. Rasti është duke u hetuar.”. /gazetametro.net 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë