Loading…

Burri rrah gruan në Suharekë

  • 08/02/2017 | 14:04

Burri rrah gruan në Suharekë

Policia e Kosovës në raportin e saj 24 orësh ka raportuar për dhunë në familje në Suharerë.

Viktima femër K-Shqiptare ka raportuar se është sulmuar fizikisht nga bashkëshorti i saj- i dyshuari mashkull K-Shqiptar, thuhet në raportin e Policisë, raporton gazetametro.net.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor. Nuk raportohet për te arrestuar. Me urdhër te prokurorit rasti shkon ne procedurë te rregullt. /gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë