Loading…

Burri rrah keq gruan shtatzanë në mes të rrugës

  • 13/06/2021 | 10:40

Burri rrah keq gruan shtatzanë në mes të rrugës

Tronditëse janë pamjet, që qarkullojnë në një video, ku duket një burrë duke rrahur gruan e tij shtatzanë në mes të rrugës.


Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Stamboll.

Kalimtarët teksa po shihnin skenën e dhunshme, u përpoqën ta neutralizonin burrin.

Sipas medieve turke, pavarësisht ndërhyrjes së policisë, gruaja nuk e denoncoi rastin e dhunës.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë