Loading…

Burri ‘shtatzënë’, seti fotografik që do t’ju bëjë të qeshni

  • 29/12/2016 | 10:12

Burri ‘shtatzënë’, seti fotografik që do t’ju bëjë të qeshni

 

Veshur bardhë e zi, mbi shtrat, duke ngrënë një akullore, duke përkëdhelur me shuam dashuri barkun dhe gjithë delikatesë e kujdes për veten, janë fotot tipike që bëjnë nënat e reja kur janë shtatzënë, para se të lindin fëmijën e tyre, transmeton Gazeta Metro.


Por ky nuk është rasti për të cilin do të flasim dhe do të shikoni në fotot më poshtë. Këtë herë bëhet fjalë për një mashkull me barkun e madh që duket sikur është shtatzënë.

Ai merr të njëjtat pozicione si edhe femrat që do të sjellin në jetë një fëmijë, por në fakt, përkujdesin nuk e tregon ndaj të voglit të tij, por ndaj ushqimit. Përdoruesi i Reddit, i cili ka postuar fotot e mëposhtme ka shkruar: “Gruaja ime nuk donte të bënte një set fotografik për shtatzëninë e saj, kështu që e bëra unë”.

c_4_articolo_2060351__imagegallery__imagegalleryitem_7_image

c_4_articolo_2060351__imagegallery__imagegalleryitem_6_image

c_4_articolo_2060351__imagegallery__imagegalleryitem_5_image

c_4_articolo_2060351__imagegallery__imagegalleryitem_4_image

c_4_articolo_2060351__imagegallery__imagegalleryitem_3_image

c_4_articolo_2060351__imagegallery__imagegalleryitem_1_image

c_4_articolo_2060351__imagegallery__imagegalleryitem_0_image

burri

c_4_articolo_2060351__imagegallery__imagegalleryitem_9_image

c_4_articolo_2060351__imagegallery__imagegalleryitem_8_image

 

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë