Loading…

Butrin Imeri sjell versionin e kësaj kënge të njohur turke

  • 21/10/2020 | 20:41

Butrin Imeri sjell versionin e kësaj kënge të njohur turke

Këngëtari i njohur, Butrint Imeri po vazhdon të jetë shumë i angazhuar me projekte muzikore, ndërsa kësaj radhe ka risjell një këngë turke të realizuar vite më parë.


I njëjti ka publikuar në një version më ndryshe hitin turk, “Anlasana” që në origjinal interpretohet nga Haluk Levent.

“Kënga legjendare, Anlasana”, ka qenë mbishkrimi i këngëtarit krahas videos së ndarë në llogarinë personale, Instagram.

Komplimentet dhe reagimet për këtë pjesë nuk munguan as nga miqtë e fansat që mban në këtë rrjet të popullarizuar.

Butrinti në anën tjetër është duke shijuar suksesin e këngës “Dy zemra”, të cilën e solli një muaj më parë në bashkëpunim me këngëtaren Nora Istrefi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on

Projekti për pak kohë të shkurtër ka kaluar shifrën e tetë milionë klikimeve në YouTube.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë