Loading…

Butrint Imeri paralajmëron këngë të re, ndan edhe një sekuencë nga ‘Lejla’

  • 26/09/2022 | 15:07

Butrint Imeri paralajmëron këngë të re, ndan edhe një sekuencë nga ‘Lejla’

Butrint Imeri, është njëri nga këngëtarët më të suksesshëm dhe më të dashur për publikun shqiptar.


Ai nuk ndalet asnjëherë të sjellë projekte muzikore për të gjithë fansat e tij.

Së fundi, ai ka paralajmëruar për një tjetër projekt muzikor.

“Lejla”, titullohet projekti për të cilin nuk ka dhënë detaje se kur pritet të publikohet.

Ai ka shpërndarë një sekuencë në ‘TikTok’, ku është pritur mirë nga fansat.

@imbutrintLEJLA 🤯

♬ LEJLA – BUTRINT IMERI

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë