Loading…

Butrint Imeri ‘pranon’ propozimin e fanses për martesë

  • 24/11/2022 | 09:13

Butrint Imeri ‘pranon’ propozimin e fanses për martesë

Aktiv me koncerte e mbrëmje muzikore është edhe këngëtari, Butrint Imeri.


Butrintit së fundmi gjatë një koncerti në një klub nate i ndodhi e papritura.

Teksa ai po performonte, një fanse i “propozoi atij martesë”.

“A po martohesh me mua a, ani”, ishte përgjigja e Butrintit.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë