Loading…

Butrinti dhe Don Xhoni kanë një surprizë për ju këtë fundvit

  • 04/12/2021 | 14:33

Butrinti dhe Don Xhoni kanë një surprizë për ju këtë fundvit

Butrint Imeri dhe Don Xhoni janë dy artistët më në zë të momentit.


Dyshja kanë vendosur të bashkojnë forcat për një bashkëpunim.

Këtë e kanë bërë të ditur vet artistët përmes rrjeteve sociale duke na lënë të kuptojmë se një super hit po vjen.

“Kena me ua dridh kokën pasha Zotin e madh”, shkruajnë dy këngëtarët.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë