Loading…

Buzhala: Kurti me ecjen e tij me gjoks përpara, ta merr mendja ka hyrë në Beograd me FSK

  • 27/05/2022 | 23:02

Buzhala: Kurti me ecjen e tij me gjoks përpara, ta merr mendja ka hyrë në Beograd me FSK

Gazetari Berat Buzhala është tallur sot me një foto të kryeministrit Kurti teksa shihet duke ecur rrugëve të sheshit në Prishtinë, shkruan Gazeta Metro.


Albin Kurti u kthye sot nga vizita e tij tri javore në Shetetet e Bashkuara dhe në Zvicër.

Ai u pa sot duke ecur në shesh ku për çudi u takua edhe më vëllain e tij.

Për ecjen e tij karakteristike, nuk ka munguar reagimi nga Buzhala.

“Valla bre e ka qet te ecme me gjyks perpara, ta merr mendja ka hy ne Beograd me FSK”, ka shkruar Buzhala.

Postimin e tij të plotë e gjeni më poshtë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë