Loading…

Bytyçi: Mitrovica me Agim Bahtirin është bërë objekt tallje, Podujeva mos ta bëjë këtë gabim me Bulliqin

  • 27/11/2020 | 19:46

Bytyçi: Mitrovica me Agim Bahtirin është bërë objekt tallje, Podujeva mos ta bëjë këtë gabim me Bulliqin

Zëdhënësi i Partisë Demokratike të Kosovës, Avni Bytyçi, ka folur rreth zgjedhjeve të së dielës në Podujevë.


Ai ka publikuar një foto në profilin e tij në Facebook të kryetarit të komunës së Mitrovicës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje dhe kandidatit për kryetar të komunës së Podujevës nga VV, Shpejtim Bulliqi.

“Albin Kurti dhe Lëvizja Vetëvendosje njërin prej këtyre dyve e ka bërë kryetar komune, dhe për katër vjet Mitrovica është bërë objekt tallje”, shkruan Bytyçi.

Më pas statusi i tij vazhdon me një mesazh për qytetin e Podujevës.

“Qytetarët e Podujevës meritojnë më mirë”, shkruan ai.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë