Loading…

Byzylyku që iu vë ekranin e telefonit në lëkurë

  • 05/12/2016 | 21:32

Byzylyku që iu vë ekranin e telefonit në lëkurë

Kjo teknologji e re “smart” është e jashtëzakonshme. Ajo projekton ekranin e telefonit tuaj në krahun tuaj. 

Bëhet fjalë për Byzylykun “Cicret”, i cili mbështet pasqyrimin e telefonit dhe është rezistent ndaj ujit.

Përmes këtij mjeti mund të bëni atë që bëni me një tabletë, por në lëkurën tuaj, pa patur telefonin afër.
cicret-bath

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë