Loading…

Çaji me 2 përbërës që redukton 8 centimetër bel në 7 ditë

  • 29/03/2017 | 21:51

Çaji me 2 përbërës që redukton 8 centimetër bel në 7 ditë

Ky është çaji magjik i cili është përdorur nga mijëra njerëz për të humbur peshë në mënyrë të çmendur në vetëm 1 javë. Ai përbëhet nga kanella dhe gjethet e dafinës, dy përbërës shumë të dobishëm për procesin e tretjes dhe për të djegur dhjamin. Ata gjithashtu kanë aftësinë të përshpejtojnë edhe funksionimin e metabolizmit.

 Njerëzit që kanë përdorur këtë çaj për të hequr kilogramët e tepërt, kanë humbur 8 centimetër bel në vetëm 7 ditë.

Përbërësit:
1 litër ujë
1 shkop kanellë
5 gjethe dafinë

Përgatitja:
Vëndosni enën me ujë në zjarr dhe shtoni në të kanellën sëbashku me gjethet e dafinës. Pasi të vlojë, largojeni nga zjarri dhe lëreni të ftohet për 5 minuta. Kullojeni dhe është gati për t’u pirë.

Përdorimi:
Pijeni këtë çaj dy herë në ditë, në mëngjes me stomakun bosh dhe në mbrëmje para se të flini gjumë, transmeton shije.al. Përdoreni për 7 ditë në mënyrë që të arrini rezultatet e duhura duke humbur 8 centimetër bel.
Për rezultate më efektive, pini rreth 2 litra ujë në ditë. Edhe ushtrimet fizike do të ishin një ndihmesë shumë e madhe.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë