Loading…

Caktohen gjyqtarët për ndeshjet e javës së 30’të në Superligën e Kosovës

  • 11/07/2020 | 17:00

Caktohen gjyqtarët për ndeshjet e javës së 30’të në Superligën e Kosovës

Tashmë janë bërë të ditur edhe emrat e gjyqtarëve që do ndajnë drejtësinë në ndeshjet e javës së 30’të në Superligën e Kosovës në futboll, transmeton Gazeta Metro.


Ndeshjet e javës e 30’të në kategorinë më të lartë të futbollit kosovar do zhvillohen të dielën(2 ndeshje) dhe të hënën(4 ndeshje).

Edhe në këtë javë pritet të zhvillohen disa ndeshje tejet interesante, teksa vëmendja kryesore do jetë në kryeqytet, aty ku takohen Prishtina dhe Drita.

Dhe, tashmë janë bërë të ditur edhe emrat e gjyqtarëve që do ndajnë drejtësinë në këto ndeshje. /gazetametro.net

(Orari i ndeshjeve dhe gjyqtarët e caktuar).

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë