Loading…

Caktohet data e publikimit të bashkëpunimit mes Ledrit dhe Majk

  • 06/06/2021 | 15:32

Caktohet data e publikimit të bashkëpunimit mes Ledrit dhe Majk

Dyshja ka ditë që kanë njoftuar publikun se kanë punuar për një projekt muzikor.


Dhe, Ledri sot ka zbuluar për fansat datën e lansimit të këngës, shkruan lajmi.net.

Ai ka ndarë një imazh nga klipi derisa ka shkruar se të mërkurën në ora 17:00 do e publikojnë këngën në YouTube.

“9 Qershor / ora 17 : 00 / Majk X Ledri – MARR”, ka shkruar rep-artisti në mbishkrimin e postimit.

Ndryshe, ky është bashkëpunimi i parë mes tyre.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë