Loading…

Caktohet orari i ndeshjeve të javës së 22’të në Superligë

  • 25/02/2021 | 20:00

Caktohet orari i ndeshjeve të javës së 22’të në Superligë

Federata e futbollit të Kosovës, ka caktuar orarin e ndeshjeve të vlefshme për javen e 22-të të Superligës së Kosovës.


Është caktuar orari i ndeshjeve të xhiros së 22-të në Superligë. FFK ka njoftuar se ndeshjet e Superligës së Kosovës në kuadër të xhiros së 22-të do të zhvillohen këtë fundjavë dhe fillimin e javës së ardhshme.

Kjo xhiro do të zhvillohet në tri ditë, me ndeshjen hapëse Trepça’89 – Prishtina, që luhet të shtunën. Ndërkohë, dy ndeshje luhen të dielën dhe dy tjera të hënën.

Superliga – Java e 22-të
E shtunë, 27 shkurt
Trepça’89 – Prishtina (13:00)

E diel, 28 shkurt
Drita – Besa
Llapi – Ballkani (13:30)

E hënë, 1 mars
Drenica – Gjilani (13:00)
Arbëria – Feronikeli (13:00)

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë