Loading…

Can Yaman konfirmon lidhjen me prezantuesen italiane

  • 04/02/2021 | 23:13

Can Yaman konfirmon lidhjen me prezantuesen italiane

Pasi u kapën mat, aktori i njohur konfirmon lidhjen e dashurisë.


Can Yaman javë më parë bëri bujë në titujt e medieve rozë pasi u fotografua me të dashurën.

Mediet italien bënë të ditur se Yaman është në lidhje dashurie me prezantuesen italiane, Diletta Leotta.

Madje, dyshes iu publikuan edhe disa fotografi nga pushimet e tyre në Itali, ku u panë në momente intime. Por, të gjitha dyshimet i ka shuar vet aktori përmes postimit të fundit, me të cilin konfirmon se është bashkë me Dilettën.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë