Loading…

Capello mbetet i befasuar me Messin: Nuk e kam parë kurrë të vraponte aq shumë

  • 29/10/2020 | 22:00

Capello mbetet i befasuar me Messin: Nuk e kam parë kurrë të vraponte aq shumë

Fabio Capello ka mbetur i befasuar për të mirë nga paraqitja e Lionel Messi.


Ish trajneri italian, Fabio Capello, ka ndjekur me vëmendje të madhe ndeshjen Juventus – Barcelona, të cilët katalanët e fituan 0:2.

Në këtë ndeshje nga më të mirët ishte si gjithmonë Lionel Messi, i cili tërhoqi vëmendjen me angazhimin e tij të madh, duke bërë që Capello të insistojë se nuk e ka parë kurrë të vraponte aq shumë.

“Nuk kam parë Messin kurrë të vraponte aq shumë”, ka thënë Capello, transmeton lajmi.net.

“Juventus vuajtën shumë dhe ishin me fat që rezultati final ishte 0:2”, tha mes tjerash italiani.

Barcelona është lidere e grupit tashmë, me dy fitore në dy ndeshjet e para.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë