Loading…

Capital T publikoi këngën e re: 600PS

  • 15/01/2020 | 16:44

Capital T publikoi këngën e re: 600PS

Reperi Capital T e ka hapur vitin 2020 me një këngë të re të cilën e ka shoqeruar me video klip, transmeton Gazeta Metro.


Tekstin e këngës e ka shkruar vet Capital T, këngë kjo e cila doli nën produksionin e Jumpas.

Video klipi është i realizuar në një mënyrë shumë të veçantë, por sigurisht që nuk i mungoi as luksi dhe veturat super luksoze./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë