Loading…
Capital T pumbikon ‘Bombën’ |VIDEO
  • 21/10/2018 | 19:36

Capital T pumbikon ‘Bombën’ |VIDEO

Është një nga reperët më të kompletuar të muzikës shqiptare dhe në repertorin e tij gjenden këngë që shpesh janë kthyer në hite të sezoneve.


Capital T ka lansuar projektin më të ri muzikor.

Kënga mban titullin “Bomba” dhe është prodhuar nga vet reperi.

“O Ma” është një prej projekteve më të fundit solo të realizuar nga Capital T në verën e këtij viti që ka marrë plot 5 milion views.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë