Loading…

Cardi B zmadhon gjoksin: Kjo është arsyeja që e shtyu të bëj këtë ndërhyrje

  • 14/08/2019 | 10:52

Cardi B zmadhon gjoksin: Kjo është arsyeja që e shtyu të bëj këtë ndërhyrje

Reperja e cila ndryshe njihet si një nga femrat e estradës që nuk u përton skandaleve, ka goditur sërish me deklaratën e saj në lidhje me operacionin e gjokseve të saja, transmeton Gazeta Metro.


Cardi B numëron një numër të madh të operacioneve plastike dhe duke mos i mjaftuar kjo, ka bërë edhe një operacion tjetër. Ka rritur gjoksin dhe sa për ironi ajo ka bërë një deklaratë sa të çuditshme aq edhe qesharake.

 

View this post on Instagram

 

I can’t swim so I bought these titties so I can float.

A post shared by MOSTHATEDCARDI (@iamcardib) on

‘Nuk mund të notoja, prandaj bleva këtë gjoks kështu që mund të rrija mbi ujë’, ka shkruar reperja posht fotografisë së postuar në rrjetin social Instagram./gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 13/12/2019 | 16:15
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë