Loading…
Çartet Arda Turan, ia thyen hundën këngëtarit të njohut turk dhe më pas e ndjek në spital për ta mbytur!
  • 11/10/2018 | 12:56

Çartet Arda Turan, ia thyen hundën këngëtarit të njohut turk dhe më pas e ndjek në spital për ta mbytur!

Arda Turan, cili është në huazim këtë sezon në Basaksehir nga Barcelona është përleshur në një vend të Stambollit të mërkurën, gjatë së cilës ai theu hundën e Berkay , një këngëtar i famshëm turk.


Siç raportohet nga shtypi lokal, grindja ndodhi pasi Turan iu afrua gruas së këngëtarit.

Momente më vonë, Berkay qëndroi ballë për ballë me Arda , e qortoi për qëndrimin e tij dhe filloi luftën.

Lojtari menjëherë thyen hundën e Berkaj , që do të thotë se duhej të transferohej në spital, ku ai operohej shpejt.

Megjithatë, konflikti nuk përfundoi atje. Sipas disa mediave lokale, Arda shkoi në spital dhe iu afrua gruas, duke i kërkuar asaj të xhironte atë për t’i dhënë fund jetës së tij.

Lojtari mohoi menjëherë këtë informacion në rrjetet e tij sociale, edhe pse ai pranoi se lufta u zhvillua.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë