Loading…

Çartet Golden Ag pas shtrëngimit të masave: Si tvjen Ramazani virusi egërsohet

  • 05/04/2021 | 20:39

Çartet Golden Ag pas shtrëngimit të masave: Si tvjen Ramazani virusi egërsohet

Qeveria e Kosovës ka miratuar sot masat e reja anti-Covid të cilat do të jenë në fuqi nga data 7 deri më 18 prill.


Pas këtij vendimi ka reaguar reperi i njohur Gold Ag.

Ai ka ironizuar duke thënë sepo i ashpërsojnë masat pasi është afër fillimi i muajit të Ramazanit.

“Si tvjen Ramazani virusi egersohet interesant, O ja çelne krejt ja mshelne krejt se na keni lodhë”, shkroi reperi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë