Loading…

Çaushi: Vetëvendosje do ta ndryshojë Gjakovën si Prishtinën (Video)

  • 29/03/2017 | 22:42

Çaushi: Vetëvendosje do ta ndryshojë Gjakovën si Prishtinën (Video)

I bindur për arritjet e qeverisjes se VV-së në komunën e Prishtinës Driton Çaushi nga VV thotë se qeverisja në Kosovë duhet të ndryshoj në gjithë Kosovën e jo vetëm në Komunë.


Ai shprehet bindur se qytetaret e Gjakovës nuk dëshirojnë në asnjë mënyre që ta kenë qeverisjen e tanishme e as të  kaluarën.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë