Loading…

Cavani është i gatshëm të rinovojë kontratën me Manchester United

  • 01/05/2021 | 08:15

Cavani është i gatshëm të rinovojë kontratën me Manchester United

Edinson Cavani duket se do të vazhdojë aventurën e tij me Manchester United.


Sulmuesi i Manchester United, Edinson Cavani është i gatshëm të diskutojë me klubin, për rinovimin e kontratës.

Sipas gazetarit italian, Fabrizio Romano, Cavani është i hapur për bisedime. Në anën tjetër, edhe meanxheri Ole Gunnar Solskjaer ka shprehur gatishmërinë për qëndrimin e uruguajanit në Old Trafford.

Por, sipas Romanos, asgjë ende nuk është nënshrkuar, edhe pse Cavani pritet ta pranojë propozimin e ri të Manchester United.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë