Loading…

Çdo natë veturë e njëjtë: Banorët e rrugës ‘C’ në hall me shoferin që po bën ‘drift’ te rrethi

  • 15/02/2020 | 09:47

Çdo natë veturë e njëjtë: Banorët e rrugës ‘C’ në hall me shoferin që po bën ‘drift’ te rrethi

Një veturë është xhiruar mbrëmë duke bërë vozitje të vrullshme, apo siç njihet ‘drift’, te rrethi në rrugën ‘C’ në Prishtinë, shkruan Gazeta Metro.


‘Vrojtuesit e lagjes – Prishtinë’, kanë publikuar një video, ku shihet një veturë duke bërë ‘drift’ në rrethin te rruga ‘C’.

Sipas banorëve atje, kjo veturë gati çdo natë bën ‘drift’ dhe kjo po i pengon ata, pasi po shkakton shumë zhurmë.

Ata kanë kërkuar nga Policia e Kosovës, që të identifikohet vetura dhe të mos lejohet që të lëvizë më në këtë mënyrë.

Më poshtë keni videon e kësaj ngjarje. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë