Loading…

Çeki – Shqipëri, mbyllet pjesa e parë, Cikalleshi realizo gol ta jashtëzakonshëm

  • 08/06/2021 | 21:03

Çeki – Shqipëri, mbyllet pjesa e parë, Cikalleshi realizo gol ta jashtëzakonshëm

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes miqësore ndërmjet Republikës së Çekisë dhe Shqipërisë e cila po zhvillohet në Pragë.


Rezultati është i barabartë 1-1 pas 45 minutave të para.

Fillimisht Çekia kaloi në epërsi me golin e realizuar në minutën e 18’ të ndeshjes nga sulmuesi Patric Schick, por një kundërpërgjigje e fuqishme erdhi në minutën e 42’ kur Sokol Cikalleshi realizoi një gol bombastik nga distanca për 1-1.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë