Loading…

Çelet Kika: E urrej Albin Kurtin

  • 15/01/2021 | 22:02

Çelet Kika: E urrej Albin Kurtin

Kika personazhi kryesor i emisonit “It’s My Love” ai të cilin këtë “Reality Show” e bëri më interesant, por që tani më nuk është pjesë e tij, tregoi se tash do të marrë pjesë në zgjedhjet parlamentare.


Në një intervistë për Express Rozë, ai ka treguar më shumë për kandidimin e tij në zgjedhjet e 14 shkurtit e gjithashtu komentoi edhe Albin Kurtin dhe Vjosa Osmanin.

Kësaj të dytës madje edhe i kishte bërë një ftesë publike të cilën mund ta ndiqni në linkun më poshtë.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë