Loading…

Celina realizon një supergol në fitoren e Swansea

  • 25/08/2019 | 16:49

Celina realizon një supergol në fitoren e Swansea

Swansea ka vazhduar me formën e mirë në Championship duke realizuar fitore ndaj Birminghamit me rezultatin 3:0.

Në këtë ballafaqim një super gol ka realizuar Bersant Celina në minutën e 68-të e që ishte i dyti për Swansean.

Fillimisht në epërsi Swansean e kaloi Kyle Naughton, derisa golin e fundit e shënoi Borja Baston.

Swansea është dukshëm më e mirë këtë sezon.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë