Loading…

Ceremonia e dorëzimit dhe hapjes së ofertave: Shitja përmes likuidimit 52

  • 25/11/2019 | 12:02

Ceremonia e dorëzimit dhe hapjes së ofertave: Shitja përmes likuidimit 52

Agjencia Kosovare e Privatizimit sot po e mbanë ceremoninë e hapjes së ofertave të shitjeve përmes Likuidimit nr.52, shkruan Gazeta Metro.


Pranimi i ofertave ka nisur nga ora 10:00 deri në orën 12:00 në Sallën e Konferencave të Hotel Grand, Prishtinë.

Ndërsa hapja e ofertave do të filloj në orën 12:30

Për më shumë ndiqeni videon më poshtë:

/.gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë