Loading…

‘Çështja e trajnerit të Kosovës’, Munishi: Na e kanë bërë sikur Lul Raka, dy javë vendimtare

  • 12/02/2024 | 10:43

‘Çështja e trajnerit të Kosovës’, Munishi: Na e kanë bërë sikur Lul Raka, dy javë vendimtare

Trajneri i njohur kosovar dhe analisti i emisionit sportiv “Favorit” në T7, Ismet Munishi e ka komentuar çështjen e trajnerit të Kosovës.


Federata e Futbollit e Kosovës ende nuk e ka caktuar trajnerin e ri, ndërsa Munishi ironizoi pak.

“Na e kanë bërë sikur Lul Raka, dy javë vendimtare. Me marrë një selektor të mirë. Të gjithë emrat që janë përfol janë trajnerë të mirë. T’i krijojmë edhe ne klimë të përshtatshme për me punu. Me këta rumunët e kam një inati pak më të veçantë. Duhet mi mujt edhe atje edhe këtu”, tha Munish

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë