Loading…

Çfarë befasie: Japonia barazon rezultatin kundër Gjermanisë

  • 23/11/2022 | 15:41

Çfarë befasie: Japonia barazon rezultatin kundër Gjermanisë

Japonia ka barazuar rezultatin kundër Gjermanisë me anë të mesfushorit, Ritsu Doan, transmeton Gazeta Metro.


Në minutën e 75’të Doan përfitoi nga një top i kthyer dhe nuk e pati të vështirë të realizoi me portën e zbrazur.

Për gjermanët në pjesën e parë kishte shënuar mesfushori, Ilkay Gundogan, nga penalltia.

Në këtë grup përveç Gjermanisë dhe Japonisë janë edhe Spanja dhe Kosta Rika, të cilat do të përballen sot në ora 17:00. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë