Loading…

Çfarë duhet të hani për ta kapërcyer lemzën menjëherë

  • 14/05/2022 | 17:27

Çfarë duhet të hani për ta kapërcyer lemzën menjëherë

Nuk ka asgjë më të bezdisshme sesa të kesh lemzë dhe të bësh një prezantim në 5 minuta! Lëreni kur jeni në një takim dhe kjo ju bën të ndiheni akoma më keq.


Tashmë jeni takuar dhe dëshironi ta puthni dhe befas nuk mund të artikuloni asnjë fjalë pasi lemza nuk ju lë të qetë.

Sigurisht që fundi i botës nuk ka ardhur por fatmirësisht ka një mënyrë edhe nëse gjyshja është më e mira me këshillat e saj fantastike.

Çfarë do të bësh? Hani pak sheqer!

Po, po, mos mendoni për dietën dhe marrëzi të tilla sepse thjesht duhet të ndaloni lemzën!

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë