Loading…

Çfarë gabimi amatoresk i portierit të Watfordit, Aubameyang kalon Arsenalin në epërsi

  • 15/04/2019 | 21:17

Çfarë gabimi amatoresk i portierit të Watfordit, Aubameyang kalon Arsenalin në epërsi

Arsenali ka arritur që të kalojë në epërsi në ndeshjen ndaj Watfordit në Premier Ligë, transmeton Gazeta Metro.


Ishte sulmuesi nga Gaboni, Pierre-Emerick Aubameyang, që ia dha epërsinë 0-1 Arsenalit në minutën e 10-të të ndeshjes.

Aubameyang përfitoi nga një pakujdesi nga ana e portierit të Watfordit, Ben Foster. /gazetametro.net

Më të fundit
...
  • 25/01/2020 | 16:20
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë